Skip to content

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital pazarlama, teknolojinin gelişmesi ve internetin insan hayatında daha çok yer edinmesiyle ortaya çıkan bir hizmettir. Sektörlerin hemen hemen hepsinin dijital dünyaya geçiş yapmasıyla, verilen hizmetlerin birçoğu internet üzerinden sunulmaya başlandı. Bu durum tüketicilerin satın alma alışkanlıklarında değişiklik meydana getirdi.

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında alacağınız hizmet ile hedef kitlenizi satın alma alışkanlıklarını tespit edip, pazarlama stratejinizi bu esaslar üzerine kurabilirsiniz.

Ayrıca dijital pazarlama hizmeti sayesinde online pazar yerlerinde bulunmaktan dijital dünyada daha büyük kitlelere ulaşmaya kadar birçok alanda gelişim gösterebilirsiniz.

Devam eden süreçte e-ihracat danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı ve SEO danışmanlığı gibi hizmetler ile dijital dünyadaki varlığınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Neden Gereklidir?

Tüketicilerin değişen alışkanlıkları ve online platformlara yönelmesi ile dijital pazarlama oldukça önem kazandı. Dijital dönüşümünü rakiplerine göre daha önce tamamlayan işletmeler bulundurkları sektörlerde ön plana çıktı. Her geçen gün hız kazanan dijital dönüşüm artık bir vazgeçilmez haline geldi. Eğer firmanızın bu yarışın dışında kalmasını istemiyorsanız dijital pazarlama gerçeğini göz ardı etmemelisiniz.

Dijital pazarlama hizmeti kapsamında firmanız ile ilgilenen dijital pazarlama uzmanı personel, markanızın tanıtımını hedefleyerek içerik üretme ve gerekli stratejileri yerine getirmekle uğraşır. Bu sayede sizde müşteri kitlenizi büyüterek daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Online dünyanın bir parçası olan dijital pazarlama ile sizde markanızın internet ortamındaki bilinirliğini artırabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Kapsamı

On Yazılım alanında uzman ekibi ile dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında şu hizmetleri sunar:

E-TİCARET DANIŞMANLIK HİZMETİ

Dijital dünyadaki varlığınızı sürdürürken fiziki satışlarınızı online’a taşımanız için e-ticaret danışmanlığı ile ilgili bütün çalışmaları kapsar.

SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ

Güncel bir web sitesinin arama motorlarının algoritmalarına göre optimize edilmesini kapsayan çalışmalardır.

E-İHRACAT DANIŞMANLIK HİZMETİ

Doğru bir pazar araştırması yapılarak, hangi ürünlerin hangi ülkelerde satılabileceği gibi çalışmalarla başlayıp, satış sürecinin doğru bir şekilde ilerlemesine kadar ki süreci kapsayan çalışmalardır.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK HİZMETİ

Vazgeçilmez bir unsur haline gelen sosyal medya platformlarının algoritmalarına yönelik yapılan ve hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olan danışmanlık hizmet türüdür.